ALSTAL Grupa Budowlana

2 Dodaj opinię

Wywiady ALSTAL Grupa Budowlana

Dział Marketingu ALSTAL Grupa Budowlana
 

Proszę krótko przedstawić firmę Alstal.

Jesteśmy firmą budowlaną. Nasze usługi świadczymy od 1976 roku. Posiadamy różne dywizje, np. budownictwo ogólne, w ramach którego zajmujemy się budową obiektów przemysłowych, magazynowych, biurowych, galerii handlowych. Grupa ALSTAL obejmuje także Hale i Konstrukcje Stalowe, Wytwórnie Betonu a także Usługi Utrzymania Ruchu.

Gdzie znajduje się siedziba firmy?

Główna siedziba ALSTAL znajduje się w Jacewie pod Inowrocławiem. Poszczególne dywizje znajdują się w Inowrocławiu, aczkolwiek są one rozmieszczone w różnych częściach miasta.

Jeżeli chodzi o kwestie kadrowe, na jakich pracowników macie Państwo największe zapotrzebowanie?

Z uwagi na profil działalności poszukujemy przede wszystkim inżynierów. Do wytwórni konstrukcji stalowych potrzebujemy spawaczy, ślusarzy i monterów. Wzrost zatrudnienia w tym obszarze jest związany ze zwiększaniem wolumenu produkcji. Staramy się zatrudniać ludzi z jak największym doświadczeniem. Rozpatrując aplikacje zwracamy uwagę na ukończone kursy i nabyte podczas nich umiejętności.

A co ze stanowiskami biurowymi?

Firma cały czas się rozwija, w związku z tym pojawia się zapotrzebowanie na pracowników administracyjnych. Zachęcamy potencjalnych Kandydatów różnych specjalności do odwiedzania naszej strony www.alstal.eu, na której publikujemy aktualne ogłoszenia rekrutacyjne.. 

Gdzie umieszczają Państwo informacje o aktualnych rekrutacjach?

Aktualne oferty pracy zamieszczamy przede wszystkim na naszej stronie internetowej. Korzystamy także z portali poświęconych pracy. Ważnym dla nas narzędziem jest portal gowork.pl.

A co ze stażami i praktykami?

Oczywiście, w firmie przeprowadzamy praktyki dla uczniów, którzy później mają u nas większe szanse na zatrudnienie. Od wielu lat współpracujemy z UTP w Bydgoszczy, więc możliwość odbycia praktyk i stażów zawsze u nas jest.

Czy z zatrudnieniem u Państwa wiążą się jakieś dodatkowe benefity?

Nasi Pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach. Dofinansowujemy także studia i kursy. Dział Kadr  ALSTAL dba o odpowiednie możliwości rozwoju dla konkretnych osób i stanowisk przez nie wykonywanych. Dbamy o nie tylko o rozwój intelektualny naszych Pracowników. Dodatkowo oferujemy kartę Multisport, z której każdy może skorzystać. Przyznajemy dodatki związane z konkretnymi realizacjami oraz istotnymi dla firmy wydarzeniami,

Czym wyróżniacie się Państwo jako pracodawca?

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie generalnego wykonawstwa i cechuje nas przede wszystkim profesjonalizm. Zależy nam na jakości wykonywanych usług. Jesteśmy jedną wielką rodziną i bardzo cenimy sobie współpracę oraz lojalność. Nieskromnie można stwierdzić, że jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Firma cały czas się rozwija, a my nie boimy się nowych wyzwań związanych z nowoczesnością. Staramy się być coraz bardziej innowacyjni i wprowadzać nieustannie nowe rozwiązania. Podsumowując, dla nas najważniejszy jest, klient, praca i zadowolenie.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny