Allflex Polska sp. z o.o.

2 Dodaj opinię

O firmie

O firmie

Allflex to światowy lider zajmujący się produkcją i sprzedażą systemów do identyfikacji zwierząt od przeszło 50-ciu lat. W naszym portfolio można znaleźć produkty zarówno do identyfikacji wizualnej jak i elektronicznej (RFID), rozmaitych gatunków zwierząt.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nieustannie szukamy rozwiązań usprawniających codzienną pracę w hodowli, gwarantując wieloletnią i pełną identyfikowalność zwierząt.

Fabryka, w której działamy zatrudnia ponad 200 osób, opierając się na wdrożonych normach ISO oraz najnowszych filozofiach zarządzania produkcją. Tłocząc ponad 300 mln detali, wykonujemy nadruki laserowe i atramentowe na 80 milionach kolczyków rocznie, dostarczając swoje produkty w różne części świata.
 


www.allflexpolska.pl

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
  • Allflex Polska sp. z o.o.
  • ul. Nekielska 11 G
    62-300 Psary Małe

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny