Jak się pracuje w Alfa Elektro Katowice? Zadaj pytanie

Niżej możesz napisać pytanie o to jak się pracuje w Alfa Elektro Katowice, jak wygląda praca, jakie są zarobki. Dowiedz się czy praca w Alfa Elektro jest dla Ciebie! 

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze pytania nt. pracy w Alfa Elektro w Katowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Alfa Elektro?

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Alfa Elektro poszukuje pracownika na stanowisko: SPECJALISTA DS MARKETINGU. Oferta jest na serio?

Dominika Nowy wpis
@Kandydat

O co dokładnie pytasz? Jaka niby miałaby być, wymyślona? Nie sądzę, żeby jakaś firma się trudziła dodawać fałszywe ogłoszenia, czemu jesteś taki zaskoczony?

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
@Dominika

Dziwi mnie tylko to, iż firma z taką pozycją na rynku, musi wywieszać ogłoszenie o pracę na takie stanowisko. Przecież najprościej podkupić kogoś od konkurencji. Awansować pracownika z wnętrza firmy. Zatrudnić kogoś z polecenia. Podstawy HR się kłaniają.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie wsparcie w Alfa Elektro mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Alfa Elektro praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Pielęgniarka, na które poszukują na Nuzle.pl to dość istotna kwestia.

Sens
Pracownik
@Pytanie

Pielęgniarka w hurtowni elektrycznej he he ważna sprawa

logo firmy Operator żurawia wieżowego
Katowice
Mariusz Barwiński Space Global
(50 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektryk
Katowice
TECHNIKI LAKIERNICZE Sp. z o.o.
(35 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Samodzielny Przedstawiciel Handlowy
Katowice
Straschu Elektro Dystrybucja Sp. z o.o.
(6 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Handlowiec Warszawa
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca w oddziałach? Jak atmosfera? Jaką stawkę można wynegocjować? Czy pracujecie w soboty?Mógłby wypowiedzieć się ktoś kto pracuje.

Szkoda czasu
Pracownik
 Pytanie

Omijać tą firmę. Praca dla kogoś kto nie oczekuje zbyt wiele. Płaca opłakana, pracownicy są niedoceniani. Ktoś kto przychodzi z chęcią do pracy szybko niestety ta motywację traci. Kierowniczka zmiany to jakaś pomyłka- kto zatrudniał tę kobietę? Myślę, że w żadnej szanującej się firmie nikt nie pozwoliłby sobie na takiego kierownika, który nie potrafi zmotywować zespołu, nie posiada żadnych umiejętności zarządzania kadrą, a do tego częściej go nie ma na hali niż jest. Dobry kierownik to taki, który w ciężkich chwilach też zakasa rękawy, a nie taki który ucieka gdy jest duzo pracy lub się drze ( bo to chyba jej jedyna taktyka jaka zna). Firma porażka, kadra zarządzająca kompletnie ma za nic pracownika. Podejście typu jak nie ten to następny. Brak motywacji dla stałych, lojalnych pracowników. Oczywiście wypowiedzenie dawno poszło:) Z takim podejściem jak to zwykle bywa taka firma niczego nie zbuduje na dłuższą metę. Słabo słabo i jeszcze raz słabo. Omijać, uciekać, nie składać CV!

1
Zdziwiony
Kandydat
 Pytanie
@Szkoda czasu

A jakie stawki oferują na magazynie ?

Kazimierz
@Zdziwiony

Dołączam się do pytania, ponieważ też chętnie ustalę jakie wynagrodzenie oferuje ten pracodawca. Może Ty z jakichś innych źródeł ustaliłeś tę kwestię? W wątku po Twoim pytaniu niestety nikt już się nie wypowiedział, więc może chociaż od Ciebie czegoś się dowiem?

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Alfa Elektro?

1
nick magazyn
@Pytanie

Takie, że pracujesz uczciwie, starasz się, motywuje cie premia(bo bez premii płaca jest opłakana jak na tak ciężkie stanowisko i przede wszystkim nieadekwatna do średniej płacy na rynku na podobnym stanowisku), a tu nagle ktos informuje cię że ucina ci premie(ah przepraszam mrozi premie) i twoja motywacja spada do zera. Jednak zeby bylo smieszniej starać nadal się trzeba, ale wlasciwie dlaczego? Tego chyba nikt juz nie wie. Generalnie w firmie tej jest wiele nieścislosci i niesprawiedliwości, gdyż pracownicy zarabiają tyle samo mimo, że jedni się starają bardziej a inni totalnie obijają. Pytam sie gdzie tu logika i dlaczego pracownicy którzy na prawde chca pracować i się starają nie są doceniani tylko traktowani na równi z tymi, którzy nic nie robią? Ogolnie firma na to aby na krótki czas się zahaczyć, bo i tak nikt cie tam nie doceni tylko jeszcze obetnie ci premię zwalając na kryzys(tak najłatwiej).

Pytanie
 Pytanie

Hej, czy w firmie Alfa Elektro płacą za nadgodziny?

Zbychu
@Pytanie

Płacą, dzięki temu można zarobić extra kasę. Jak jesteś w gronie wyróżnionych i robisz nadgodziny to kasa w alfie super

Kazimierz
@Zbychu

Mówisz, że można tu liczyć na niezłe wynagrodzenie, możesz podać jakieś widełki płacowe w Alfa Elektro? Jestem też ciekaw jaka atmosfera panuje w zespole, czy pracownicy dobrze się między sobą dogadują? Daj znać!

Rufi
@Kazimierz

HA HA....dogadują? Każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabiał na lewo i prawo, a jeśli chodzi o nowych to wogóle zero uszanowania jako pracownika... Jesteś tylko cyfrą w ich bilansie wydajności i tyle...

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Elektro - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Alfa Elektro