Rozmowy kwalifikacyjne - Alektum Sp. z o.o. - Wrocław

2.3 Dodaj raport z rozmowy

Rozmowy kwalifikacyjne w Alektum Sp. z o.o.

Negocjator Telefoniczny 2017-01-31 09:56 przez Kandydat

Przebieg rekrutacji

Otrzymałem telefon z zaproszeniem. Rozmowa sympatyczna, trwała około 40 min. Rekrutowały dwie panie. Jedna - menadżer CC, druga chyba z HR. Mówiłem o sobie, zadawano mi pytania, następnie te panie opowiadały o firmie. Karta multisport (dopłata), darmowe leczenie w LuxMedzie, ubezpieczenie na życie (dopłata), dofinansowywanie angielskiego - lekcje z lektorem na miejscu. Na początek oferują 3 miesiące okresu próbnego - umowa o pracę, potem o prace na czas nieokreślony. Po okresie próbnym podwyżka. O stawkach nie mówili konkretnie na tym etapie, ja podałem 2-3 tys. netto i podziały tyko, że z moim doświadczeniem (2 lata) nie będzie problemu. Są też premie kwartalne, nie wiem jakie kwoty. Obsługa portfeli zleconych i kupionych, różne salda. Zespoły są podobno małe. Z miejsca gdzie czekałem na spotkanie niewiele widać. Ale buro ładne, wygląda na profesjonalne. Weekendy wolne. W tygodniu dwie zmiany (do 16 i do 20).

Pytania

Standard - opowiedzieć o doświadczeniu zawodowym, co wiem o firmie, dlaczego chcę się u nich zatrudnić, jakiem mam plany na przyszłość, pytanie o sukcesy, oczekiwania finansowe, dyspozycyjność. Dodatkowo testowa rozmowa windykacyjna na dość łatwym przykładzie (negocjacja z klientem).

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

specjlaista ds windykacji 2015-10-01 12:55 przez BK30

Przebieg rekrutacji

Blisko godzinna rozmowa w tym, rozmowa przez tel jako windykator z dłużnikiem. Standardowe pytania o CV itp

Pytania

Ilość tel /h. Jakie portfele w obsłudze - generlanie o pracę windykatora.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Negocjator 2015-04-27 13:09 przez Kaśka

Przebieg rekrutacji

Rozmowa z bardzo miłymi paniami, sympatyczna i bez wialkiego stresu. Na początku pytania ogólne, później bardziej szczegółowe zwązane z doświadczeniem. Jeszcze nie dostałam odpowiedzi, ale powiedzieli, że dadzą znać nawet jak odpowiedź będzie negatywna, żebym nie czekała na telefon w nieskończoność, bo szanują mnie i mój czas. Generalnie wywarli bardzo dobre wrazenie i trzymam sama za siebie kciuki żeby mi sie udało tam dostać. Siedziba bardzo ładna, widziałam, że pracują w małych zespołach, a nie na wielkiej hali w małych boksach. Mówili zresztą, że każdy ma swoje biurko i kompiter, a miejsca są stałe. Pracuje się od pon do pt. zmiany 8-16, 12-20. Nie wiem ile się zarabia, ale umowa jest od razu o pracę, po okresie próbnym na czas nieokreślony. Podobno też jest możliwość rozwoju jeśli ktoś się postara i będzie miał dobre wyniki. Organizują szkolenia, inwestują wtedy w takiego pracownika. Jest też możliwość nauki angielskiego na miejscu w ich siedzibie! :) Chwalą się tym, że mało kto od nich odchodzi z własnej woli.

Pytania

doświadczenie, rodzaj obsługiwanych spraw, przebyte kursy i szkolenia, znajomość technik, pytania o przyszłość, preferencje finansowe

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Operator telefoniczny 2014-03-17 15:39 przez Beza

Przebieg rekrutacji

Początek i zaproszenie bardzo miłe i profesjonalne. Sama rozmowa również w przyjaznej atmosferze, mało pytań dotyczących stanowiska, więcej ogólnych. Druga rozmowa bardziej szczegółowa i uzgodnienie warunków.

Pytania

Brak

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Windykator 2014-02-22 09:26 przez Bem

Przebieg rekrutacji

Pierwszy etap to zaproszenie na rozmowę. Drugi rozmowa z chyba HR i bezpośrednim przełożonym. Trzecia rozmowa to ustalenie warunków. Rozmowa średnioprofesjonalna.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Alektum Sp. z o.o.