Alektum Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Dzień dobry!
 
Witamy wszystkich użytkowników GoWork szukających opinii oraz informacji o spółce Alektum, będącej częścią Alektum Group.
 
Chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy w naszej organizacji. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką. 

Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz pojawiający się na portalu, bo wierzymy, że pokazują one obszary, nad którymi warto pracować. 


Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.


Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

 

Dzięki Wam, zmieniamy się na lepsze jako pracodawca. Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, również tym byłym, bo to dzięki ich zaangażowaniu i wiedzy, możemy się rozwijać i śmiało patrzeć na przód!   


Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na stronie Alektum https://careers.alektumgroup.pl/

Pracodawca

 Aktualność

Kliknij i zobacz jakie mamy aktualne oferty pracy!
https://careers.alektumgroup.pl/jobs

Alektum Sp. z o.o.