Aldiver Flexcraft

3 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Monika, pracownik produkcyjny

Moje spotkanie z firmą było zupełnie przypadkowe...Biuro (wtedy Work Support) znajdowało się w budynku Dworca PKS w Elblągu a wielki napis PRACA W HOLANDII zapraszał obiecując przygodę. Weszłam, bardziej z ciekawości, niż z musu poszukiwania pracy. Rekruterka rzetelnie wszystko wytłumaczyła i...czekała na moją decyzję. No to padło magiczne: "Zapisujemy". Po wypełnieniu  kwitów i złożeniu przeze mnie podpisu Ania miała "wisienkę na torcie". Radośnie oznajmiła, że najkrótszy kontrakt trwa trzy miesiące. Trzy to trzy, myślę sobie, dam radę! Kto jak nie ja? Słowo ciałem się stało i znalazłam się w Rotterdamie. Pierwszy koordynator - Michał Szczotka - (pozdrawiam) uprzejmy, profesjonalny i bardzo pomocny pomógł ogarnąć pierwsze dni i tygodnie w Holandii. Czas płynął niepostrzeżenie ale i nieubłagalnie :). Powoli zaczęłam odnajdować się w tutejszych realiach.  Poznałam w Holandii miłość mego życia i tak "trzy miesiące" trwają już jedenaście lat! Mam stały kontrakt, mieszkanie, firma Flexcraft (obecnie) jest rzetelna i wypłacalna. Osiągnęłam stabilizację i komfort spokojnego życia - czego życzę wszystkim nowo przybyłym oraz tym, którzy biorą pod uwagę podjęcie współpracy. Flexcraft czeka...Pozdrawiam

Pomocna?
Tak4Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o FLEXCRAFT.

 

 

Doskonale wiemy jak czasami ciężko jest wyjechać do pracy w innym kraju, wiemy też jak wiele pytań i wątpliwości pojawia się tuż przed wyjazdem, dlatego postanowiliśmy być obecni tu dla Was aby móc odpowiadać na pytania i pomóc wyjaśnić wątpliwości.


Dziękujemy za Wasze komentarze. Staramy się być wszędzie tam, gdzie podejmowane są ważne tematy dotyczące naszych pracowników. Jesteśmy również tam, gdzie pojawiają się kandydaci zainteresowani pracą, aby móc na bieżąco odpowiadać na pytania i wyjaśniać kwestie związane z zatrudnieniem poprzez naszą firmę.

Specjalnie dla Was aby przyśpieszyć i ułatwić kontakt z naszym działem rekrutacji uruchomiliśmy dwa numery kontaktowe +31 88-730-79-17, +31 88-730-79-29.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim którzy nam zaufali i wyjechali do pracy razem z Nami, chcemy wykorzystać to miejsce aby pokazać Wam sylwetki osób, które wyjechały a naszym pośrednictwem. Pozostańcie czujni, niebawem przedstawimy Wam pierwszego z nich
.

 

Zachęcamy również do aplikacji na nasze oferty pracy –

 

 


 

Pomocna?
Tak3Nie
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Aldiver Flexcraft