Aldiver Flexcraft
3 228 6 1

Czym się zajmujemy?

Szukasz pracy? Uczciwy pracodawca to dobry poczatek!

  Anna Muraszko Kierownik Pionu Rekrutacji w Flexcraft Polska, Aldiver Flexcraft

  Absolwentka Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, gdzie kształciła się w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz marketingu. Z firmą Flexcraft związana jest od roku 2006. Od 2010 roku pełni funkcję kierownika pionu rekrutacji. W swojej karierze z powodzeniem zajmowała się pozyskiwaniem oraz selekcją kandydatów do pracy tymczasowej w Holandii i w Polsce. Niejednokrotnie pełniła również funkcję reprezentanta polskiego oddziału firmy na wyjazdach zagranicznych, konferencjach i targach, jednocześnie kreując i podtrzymując dobry wizerunek firmy. Zajmowała się także analizą danych i sporządzaniem raportów miesięcznych oraz rocznych, monitorując zmiany oraz szukając nowych rozwiązań pozwalających na realizację powierzonych planów. Aktualnie w zakresie jej obowiązków leży bezpośrednia kontrola i nadzór nad odziałem firmy w Elblągu oraz zrządzanie całym pionem rekrutacji Agencji, koordynowaniem pracy rekruterów. Jako manager ceni sobie profesjonalizm oraz budowanie wyjątkowych relacji w zespole. Prywatnie matka dwóch synów, miłośniczka wycieczek górskich i rowerowych oraz jazdy nartach. Najlepiej wypoczywa spędzając czas wspólnie ze swoją rodziną.

  Przeczytaj cały wywiad »

  Kasia

  Czemu ludzie pracują w takich agencjach jak ta ? Bo są czarowani i obiecuje im się złote góry a gdy przyjedziesz do tego biura gdzie jesteś zmęczony i musisz siedzieć na waizkach bo są tłumy a pracownicy sie nie spiesza . Później wychodzą niższe stawki i dramatyczne warunki mieszkaniowe , LUDZIE OTWÓRZCIE oczy czytajcie opinie o agencjach nie dajcie się nabierać , lepiej przywozić do kraju pieniądze niż wspomnienia prawda ? Zobaczcie ile tu jest przykładów oszukanych ludzi . Wybierajcie tylko agencje , które maja dobra opinie i są w rankingach . Pracuje w Holandii już kilka lat i tez przerabiałem ta agencje niestety nie polecam dlaczego ( mieszkania - porażka , wieczne niezgodności z solarisami , brak szacunku , zero kompetencji , oszukaowanie na każdym kroku )

  Zasada Marcin

  Polecam Biuro konkretne a jeśli masz problem poważny kontakt najlepiej z Lukaszem lub Jarkiem jeśli bracia jeszcze zarządzają firmą to napewno jest ok.Pozdro Panowie S..

  Jadezarabiac

  Cześć jest tu ktoś kto pracuje w Nazwa firmy: Vomar? Mam tam jechać w niedziele/poniedziałek i jak czytam opinie to to mnie trochę przeraża :D tzn jeśli chodzi o warunki i ludzi.

  Aldiver Flexcraft
  pracodawca

  Monika, pracownik produkcyjny

  Moje spotkanie z firmą było zupełnie przypadkowe...Biuro (wtedy Work Support) znajdowało się w budynku Dworca PKS w Elblągu a wielki napis PRACA W HOLANDII zapraszał obiecując przygodę. Weszłam, bardziej z ciekawości, niż z musu poszukiwania pracy. Rekruterka rzetelnie wszystko wytłumaczyła i...czekała na moją decyzję. No to padło magiczne: "Zapisujemy". Po wypełnieniu  kwitów i złożeniu przeze mnie podpisu Ania miała "wisienkę na torcie". Radośnie oznajmiła, że najkrótszy kontrakt trwa trzy miesiące. Trzy to trzy, myślę sobie, dam radę! Kto jak nie ja? Słowo ciałem się stało i znalazłam się w Rotterdamie. Pierwszy koordynator - Michał Szczotka - (pozdrawiam) uprzejmy, profesjonalny i bardzo pomocny pomógł ogarnąć pierwsze dni i tygodnie w Holandii. Czas płynął niepostrzeżenie ale i nieubłagalnie :). Powoli zaczęłam odnajdować się w tutejszych realiach.  Poznałam w Holandii miłość mego życia i tak "trzy miesiące" trwają już jedenaście lat! Mam stały kontrakt, mieszkanie, firma Flexcraft (obecnie) jest rzetelna i wypłacalna. Osiągnęłam stabilizację i komfort spokojnego życia - czego życzę wszystkim nowo przybyłym oraz tym, którzy biorą pod uwagę podjęcie współpracy. Flexcraft czeka...Pozdrawiam