Agroas Sp. z o.o. sp.k.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Witamy na profilu firmy Agroas Sp. z o.o. sp.k..

Dziękujemy wszystkim dotychczasowym uczestnikom forum za dynamiczną dyskusję i podzielenie się swoimi opiniami na nasz temat.

Do tej pory z uwagą śledziliśmy powyższe dyskusje i wyciągaliśmy wnioski. Od dziś pragniemy bardziej aktywnie włączać się do dyskusji i odpowiadać na opinie internautów. Podstawą funkcjonowania GoWork.pl jest rozmowa i my z tej okazji chętnie korzystamy. Jesteśmy tutaj, by rozmawiać o dobrych doświadczeniach i wyciągać wnioski z uwag. Forum to dla nas bardzo cenne źródło informacji i zapewniamy, że każdą opinię bierzemy do siebie i analizujemy. Informacja zwrotna, zarówno pozytywna jak i negatywna, od naszych byłych, obecnych i być może przyszłych pracowników lub klientów jest dla nas naprawdę bardzo ważna. Choć nie każda zamieszczona tutaj opinia jest dla nas pochlebna, jesteśmy wdzięczni za wskazanie obszarów, które wymagają uwagi czy poprawy. Osoby, opisujące sytuacje, w których zostały potraktowane nieprofesjonalnie bardzo prosimy o kontakt z podaniem szczegółów pod adresem opinie@agroas.pl.

Życzymy wszystkiego dobrego i zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy oraz naszą stroną internetową http://www.agroas.pl

Agroas Sp. z o.o. sp.k.