Agencja Pośrednictwa Praca 31

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Agencja Pośrednictwa Praca 31

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.
 Pytanie

Czy w Agencja Pośrednictwa Praca 31 zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jakub Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Witam, czy ktoś wybiera się przez tą agencję w najbliższym czasie?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Agencja Pośrednictwa Praca 31? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Pakowacz – pracownik magazynu?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Agencja Pośrednictwa Praca 31?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Agencja Pośrednictwa Praca 31? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

W jakich przedziałach oscylują wypłaty? Ile biorą najmniej ,a ile najwięcej pracownicy ,którzy mają najwięcej godzin ?

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry Mam pytanie do ludzi ,którzy pracowali na magazynie/sortowni owoców/warzyw. Chce wiedzieć ile tam najbiedniej przy wymiarze tam 38 czy 40 godzin tygodniowo wychodzi miesięczna wypłata po podliczeniu wszystkich tygodniówek. Bardzo bym pros tez jaka jest specyfika pracy dla mężczyzn ,czy robią to samo co panie czy mają inne obowiązki i jak to wygląda od kuchni . Zakres obowiązków ,stopień trudności itp. Łatwo się w tym odnaleźć? Po ile osób mieszk się w pokojach?

Natalie
Kandydat
 Pytanie

Czy ktos z okolic Rzeszowa jedzie ?

Arczi582
Kandydat
@Natalie

Ja z okolic, pisz na email weed420weed42p@gmail.com

julka
Kandydat
 Pytanie
@Natalie

Hej! Wyjechałaś? Możesz napisać kilka słów o pracy?

Bebe
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś pracował w firmie uppeo można prosić o opinie na temat firmy

Art
Były pracownik
@Bebe

To nie ta strona, ale tak. Jechałem z dziewczyna w lipcu 2020. Wszystko ok. Na razie w Venlo nie mają nic i szukam wszedzie.

Olcia
Kandydat
 Pytanie

Ile agencja bierze dla siebie

Natalie
Kandydat
 Pytanie

Witam czy ktos sie wybiera z okolic Rzeszowa?

Arczi582
Kandydat
@Natalie

Pisz na Email, Weed420weed42p@gmail.com Okolice rzeszowa

Luk97
Kandydat
 Pytanie

Zastanawiam się nad pracą na magazynie czy byłby ktoś chętny na wspólny wyjazd? Zapewne jechałbym swoim autem, pozdrawiam ;)

Arczi582
Pracownik
@Luk97

Pisz na weed420weed42p@gmail.com

Natalie
Kandydat
 Pytanie

Czy ktos siw wybiera z okolic Rzeszowa ?

Natalie
Kandydat
 Pytanie

Czy ktos sie wybiera z okolic Rzeszowa ?

Sylwiaaaa
Klient
 Pytanie

Jak to wygląda płacą normalnie czy ktoś miał z ta firma problem??? Wyjeżdżam z koleżanka i nie jesteśmy zbyt pewne co nas czeka. Pozdrawiam ????

monia
Kandydat
 Pytanie
@Sylwiaaaa

Sylwia, możesz napisać czy wyjechałaś i ewentualnie jak wygląda sytuacja na miejscu?

byłem
Kandydat
 Pytanie

Co to za ściemy? W Holandii nadgodziny? Podatek w tym kraju wynosi 37% przy normatywnym czasie pracy (w skali tygodnia). Jeśli się przelroczy 37h/tydzień to podatek jest wyższy na WSZYSTKIE godziny. I zwyczajnie nie opłaca się. Co z zakwaterowaniem? Czy do łazienki z rana nie ma kolejki? Często jest tak, że pokoje 3,4 osobowe. Na 2 pokoje jedna łazienka i jedna kuchnia. Gdy otrzumamy (usunięte przez administratora)euro za tydzień: własny dojazd, ceny w sklepach skandynawskie, socjal minimalny. To z (usunięte przez administratora)zostaje (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) W to uwierzę. W ciągu roku (usunięte przez administratora)na dziecko / kwartalnie. Jeśli ma się w między czasie dochód np. z Niemiec, to dla skarbówki w NL trzeba zapłacić różnicę podatku. (usunięte przez administratora) Z (usunięte przez administratora)euro wychodzi (usunięte przez administratora)euro. Ale oczywiście opinie COOL. Jedź, zarabiaj na nas, a później zobaczymy. Obecnie bus nie wchodzo w grę. Własny środek transportu. Test kosztuje, paliwo kosztuje, amortyzacja auta też. Ubrania robocze, szczególnie obuwie. Chyba, że ktoś chce chodzić w firmowych z ceraty i po tygodniu mieć odparzenia na nogach. NL przez agencję NIE OPŁACA SIĘ.

Dawid
Kandydat
 Pytanie

hej,nie wybiera się ktoś do holandi?,ponieważ ja planuje jechać i szukam osoby do wyjazdu.Ja mam 24 lata i własne auto.Szukam osoby powaznie myślącej o wyjeździe jak i o pracy.Jak by ktoś był chętny to zapraszam do kontaktu przez e-maila dawid59.1996@wp.pl.

nowa
Kandydat
 Pytanie

Pytanko dla pracowników. Czy ciężko pracuje się w 8-12 stopniach przez tyle godzin? Proszę o informacje jak wam się to udawało, jak się ubieraliscie :)

Kasia
 Pytanie

Cześć , jak wyglada praca przy warzywach ? Jak ze zmianami i wypłatą ? Ile mniej więcej godzin tyg ?

Beata
@Kasia

Hej. Ja przepracowałam pełne 3 tygodnie i najpierw miałam 46 godzin, następny 43 a trzeci 48. Różne są ilości godzin ale średnio jest po 45. Niektórzy maja po 50 i wtedy mają po 10 albob12 nadgodzin. Wyplaty są co tydzień ale nie dają zaliczek

Marlena
 Pytanie

Hej! Czy ktoś chce jechać z Rzeszowa w czerwcu? Jeśli tak, to proszę o kontakt na maila: marlenawolanin0099@gmail.com

Aneta
 Pytanie

Mam pytanie a jak ktoś mieszka na prywatnym i ma swój dojazd do pracy ? Biorą też takich czy tylko tych co na ich lokacjach mieszkają?

1

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pośrednictwa Praca 31 - Puławy

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Agencja Pośrednictwa Praca 31