Action
3 201 6 1

Czym się zajmujemy?

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów zajmujących się handlem sprzętem IT i RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego.

  Sławomir Harazin Wiceprezes Zarządu, Action

  Związany z ACTION niemal od samego początku działania firmy. Rozpoczynał karierę w spółce ACTION 2 sp. z o.o. Doświadczenie biznesowe zdobywał na różnych szczeblach w spółkach grupy, co zaowocowało możliwością biegłego poruszania się w różnych obszarach biznesu.

  Przeczytaj cały wywiad »

  zawiedziona

  Najgorsza firma w jakiej pracowałam.....Takiego ciśnienia na normy jak w tej firmie nigdzie nie widziałam, a wypłaty kiepściutkie do tego czego wymagają....2 razy się zastanówcie czy warto...

  Byłem, zobaczyłem, odszedłem

  Pracowałem 4 lata. Bieda straszna obecnie. Aktualnie jest tylko grupka wzajemnej adoracji, jak w niej nie jesteś (czyt. nie podlizujesz się wystarczająco) nic nie osiągniesz. :) Poza tym zwalniają 100-200 osob miesięcznie w ramach restrukturyzacji, nigdy nie wiesz czy na Ciebie nie trafi. Płacą przyzwoicie, tyle że na 12-14h pracy dziennie

  Witja

  Dziwi mnie podejście co po niektórych osób, które się tutaj wypowiadają. Pracuje w handlu od lat i nigdy się nie spotkałem z problemami związanymi z dostawą i czy złą organizacją pracy. Wiele zależy od osób które z sobą pracują i czy są zorganizowane. Tutaj kłania się również kompetencja managera sklepu. Sam byłem zks i wiem że wszystko da się ogarnąć. Jeśli chodzi o targety to jestem przyzwyczajony do realizacji na min 110%, i niech mi nikt nie mówi że się nie da, trzeba tylko chcieć. Na Kpi pracuję lata generując obroty na poziomie 80000 netto w tym odpowiednia jakość (jak ktoś wie o co mi chodzi). Złożyłem papiery na asystenta zobaczymy co z tego wyjdzie.