Action
3 196

Czym się zajmujemy?

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów zajmujących się handlem sprzętem IT i RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego.

  Sławomir Harazin Wiceprezes Zarządu, Action

  Związany z ACTION niemal od samego początku działania firmy. Rozpoczynał karierę w spółce ACTION 2 sp. z o.o. Doświadczenie biznesowe zdobywał na różnych szczeblach w spółkach grupy, co zaowocowało możliwością biegłego poruszania się w różnych obszarach biznesu.

  Przeczytaj cały wywiad »

  Witja

  Dziwi mnie podejście co po niektórych osób, które się tutaj wypowiadają. Pracuje w handlu od lat i nigdy się nie spotkałem z problemami związanymi z dostawą i czy złą organizacją pracy. Wiele zależy od osób które z sobą pracują i czy są zorganizowane. Tutaj kłania się również kompetencja managera sklepu. Sam byłem zks i wiem że wszystko da się ogarnąć. Jeśli chodzi o targety to jestem przyzwyczajony do realizacji na min 110%, i niech mi nikt nie mówi że się nie da, trzeba tylko chcieć. Na Kpi pracuję lata generując obroty na poziomie 80000 netto w tym odpowiednia jakość (jak ktoś wie o co mi chodzi). Złożyłem papiery na asystenta zobaczymy co z tego wyjdzie.

  Olek

  Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

  Arni

  Nie polecam,niby niema normy ile orderow ma sie zrobić,ale na wszystko maja czas jaki z kosmosu,np na siłowanie 8minut,i nikt nie bierze z formanow pod uwagę ze czesto doki docelowe dla danego orderu sa full,ze trzeba potem jeszcze przewieźć na dok docelowy,pobrać puste kontenery,etc W konsekwencji jak sie nie wyrabiasz to ci zarzucają ze pewnie sciemniasz,chodzisz do kibla,na kantyne,etc i w konsekwencji robisz out dyscyplinarnie I jeszcze kwestia nadgodzin na 2 zmianie,tyrasz od 15 do 3 rano a godziny nocne( płatne 150%) przerzucania na wakacyjne z którego jeszcze podatek zabierają Nie polecam naprawdę