Action
3 202 6 1

Czym się zajmujemy?

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów zajmujących się handlem sprzętem IT i RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego.

  Sławomir Harazin Wiceprezes Zarządu, Action

  Związany z ACTION niemal od samego początku działania firmy. Rozpoczynał karierę w spółce ACTION 2 sp. z o.o. Doświadczenie biznesowe zdobywał na różnych szczeblach w spółkach grupy, co zaowocowało możliwością biegłego poruszania się w różnych obszarach biznesu.

  Przeczytaj cały wywiad »

  orderpicker123

  Witam. Aktualnie pracuje w Action i chciałabym się dowiedzieć, czy jeśli nie dam wypowiedzenia, to wypłacą mi zaległą wypłatę i godziny urlopowe oraz wakacyjne? Słyszałam też, że jeśli zrezygnuje się z pracy przed zakończeniem umowy to ponoć trzeba płacić jakąś kare, a mianowicie za szkolenie czy coś takiego(gdzieś przewinęło mi się w umowie). Pytam na forum, bo chcę sobie zaoszczędzić nerwów w biurze. Mam na myśli agencję AB. Dzięki za odpowiedzi.

  zawiedziona

  Najgorsza firma w jakiej pracowałam.....Takiego ciśnienia na normy jak w tej firmie nigdzie nie widziałam, a wypłaty kiepściutkie do tego czego wymagają....2 razy się zastanówcie czy warto...

  Byłem, zobaczyłem, odszedłem

  Pracowałem 4 lata. Bieda straszna obecnie. Aktualnie jest tylko grupka wzajemnej adoracji, jak w niej nie jesteś (czyt. nie podlizujesz się wystarczająco) nic nie osiągniesz. :) Poza tym zwalniają 100-200 osob miesięcznie w ramach restrukturyzacji, nigdy nie wiesz czy na Ciebie nie trafi. Płacą przyzwoicie, tyle że na 12-14h pracy dziennie