Profil

Czym się zajmujemy?

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów zajmujących się handlem sprzętem IT i RTV/AGD/GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego.

  Sławomir Harazin Wiceprezes Zarządu, Action

  Związany z ACTION niemal od samego początku działania firmy. Rozpoczynał karierę w spółce ACTION 2 sp. z o.o. Doświadczenie biznesowe zdobywał na różnych szczeblach w spółkach grupy, co zaowocowało możliwością biegłego poruszania się w różnych obszarach biznesu.

  Przeczytaj cały wywiad »

  Karolina

  Podpowiedzcie mi coś o pracy dla doradcy klienta? Taka ofertę widziałam ostatnio.

  DS

  Odradzam prace w tej firmie, pracuje tam ponad 5 lat rzeczywiście przez pierwsze dwa lata to była praca marzeń, od jakiegoś czasu jednak wiele się zmieniło. Ogólnie w tym momencie panuje kolesiostwo i awansy po znajomosci. Premie przyznawane wg osobistych preferencji szefa działu mam tu na myśli czy szef kogoś lubi czy nie. Zgsdzam się ze Prezes potrafi być bardzo nieprzyjemny oraz ze w firmie panuje okropna atmosfera. Za mało pracy za dużo plotek i innych rozrywek. Dlaczego jeszcze tam pracuje? Jestem w trakcie szukania nowej pracy.

  Anonimowy123

  Generalnie kiedys bylo spoko,kiedy istnial Sferis, odkad Action przejal wszystko to krag wzajemnej adoracji. Ludzi zwalniaja z dnia na dzien, czasami nawet dyscyplinarnie bez powodu. Zrobi raczej slabe na dzisiejszy dzien vs konkurencja. Raczej omijac