AC S.A.
3 120 6 1
Prawie "zrekrutowany"

Sytuacja wygląda następująco dla ludzi którzy faktycznie pracują a nie siedzą za biurkiem - na produkcji najniższa krajowa, obsługa CNC i innych trochę lepiej ale też śmiech na sali, monterzy gazu 2300 to górna granica start oczywiście od najniższej krajowej - czyli krótko mówiąc jeślli nie potrzebujesz zarabiać na życie, kochasz ziemniaki i schabowego raz w tygodniu to będzie praca idealna.

Pracownikq

Odradzam krajalnie.Za duza odpowiedzialnosc za male wynagrodzenie. Latwo o pomylke czy niedopatrzenie i niezle sie za to obrywa. A niestety jestesmy tylko ludzmi i przy takiej monotonnej pracy przez 12 godzin szczegolnie na nockach gdzie dochodzi zmeczenie latwo strzelić bubla

Iwona

@RAINO, rozumiem, że możesz mieć jakieś obiekcje względem pracy w firmie AC ale przekazuj je w sposób merytoryczny i nie obrażając nikogo, bądź co bądź wypowiadasz się na forum publicznym. Jeżeli zauważyłeś, że jakieś opinie zostały usunięte to zapewne łamały regulamin forum, zachęcam do przeczytania ( https://www.gowork.pl/regulamin ).

AC S.A.
pracodawca

23 października 2018 roku, byliśmy obecni na targach pracy na Politechnice Białostockiej.

Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów, którzy kuszeni zapachem naszego popcornu poznawali atrakcyjne oferty pracy/ praktyk/ staży w naszej firmie.

Obecnie poszukujemy przede wszystkim ambitnych absolwentów kierunków: elektronika i telekomunikacja, informatyka, elektrotechnika, którzy rozpoczną wyjątkowy start w karierze w nowoczesnym Centrum Badawczo-Rozwojowym, gdzie będą mieli okazję tworzyć rozwojowe projekty konstrukcyjne z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Absolwentów/ studentów zapraszamy do aplikowania na programy stażowe: >https://www.ac.com.pl/pl-kariera-studenci-aboslwenci

Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie: >https://www.ac.com.pl/pl-kariera-praca-w-ac

Nie czekaj! DODAJ GAZU SWOJEJ KARIERZE!