Wywiady ABC Data Sp. z o.o.

Rafał Tyburcy Dyrektor personalny ABC Data Sp. z o.o.
Posiada ponad 18-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Swoją drogę zawodową rozpoczynał od stanowisk sprzedażowych w branży konsultingowej. Następnie był odpowiedzialny za rozwój zasobów ludzkich w Alcatel a następnie Alcatel-Lucent. Posiada doświadczenie regionalne jako CEE HR Business Partner, EMEA HR, Business Partner. Specjalizował się w programach rozwoju kadry – jest certyfikowanym trenerem ICC (International Coaching Community) oraz Insights Discovery. Prowadził programy rozwoju kadry dla grupy Top Executives. Rafał łączy w sobie mocną koncentrację na ludzi oraz podejście projektowe. Wolny czas spędza bardzo różnorodnie: uprawiając sport (rower, narty, biegi, wspinaczka), grając na saksofonie, czytając książki, wędrując po górach z dziećmi.

ABC Data Sp. z o.o.

ABC Data to nowoczesny dystrybutor wychodzący poza tradycyjne ramy biznesu i wykorzystujący zaawansowane rozwiązania w zakresie zamówień i logistyki. Obecnie ponad 90 procent zleceń realizowanych jest online poprzez system InterLink, autorską i uznaną na rynku internetową platformę sprzedaży oraz obsługi klientów. Rozmieszczenie magazynów w Warszawie i Sosnowcu pozwala firmie na zapewnienie dostaw w standardzie 24-godzinnym w regionie całej Europy Środkowo-Wschodniej.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.