Rozmowy kwalifikacyjne w ABB

SME 2017-08-04 15:19 przez Zawiedziony

Przebieg rekrutacji

Pierwsza rozmowa z HR przez telefon - standardowo jaka motywacja, czy się pracowało z osobami z innymi kultur, sprawdzenie języka. Następna rozmowa z HR i Managerem - generalnei powtórka z pierwszej rozmowy, streszczenie swojego CV i czym się zajmowało, motywacja itp. Trzecia rozmowa techniczna - 4-5 prostych pytań.

Pytania

Oczekiwane wynagrodzenie

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Project Manager 2015-03-13 15:53 przez Vasyl

Przebieg rekrutacji

Rozmowa z przestraszonym studentem i jego szefem. Tak zwane bzdety zero pytań o techniczne zagadnienia. Potem rozmowa z dziewczyną z HR, która po 10 minutach zrobiła się na szyi buraczkowa, chyba ze stresu. Następnie rozmowa przez telefon z jakimś hrowcem po polsku spoza Krakowa - nie działająca poprawnie videokonferencja i Pani z HR musiała ze swojej komórki do niego dzwonić. Następnie rozmowa już w innym terminie z szefem projektu z Zurychu. Już bardziej konkretnie ale gosciu idąć ze mną do sali prześwietlił wzrokiem wszystkie tyłki przechodzących kobiet. Zero feedbaku, dziekuję, mercie.

Pytania

Pytanie zadane przed pytaniem o sallary.... złota czcionka dla dziewczyny z HR Czy wie Pan, że w piątki w naszej firmie są darmowe owoce i czy mając takie benefity jest Pan zainteresowany tą pracą nie tylko dla sallary. I pytanie kolejne ile Pan chce....dramat. Dziewczyny z HR jak ściągacie ludzi ze świata na rozmowę do Krakowa to nie proponujcie im owoców w zamian za zejscie niżej z sallary. Nikt dla korpa nie będzie pracował za jabłko czy gruszkę i trzy tysie na łape w PLN.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.