4EST Sp. z o.o.

4.4 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy 4EST Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w 4EST Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy poziom wynagrodzeń w 4Est Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 3 października.

Niki
Pracownik
 Pytanie

Czy to prawda ze po noeprzepracowaniu miesiaca na umowie zalecenia placi sie kare? Czy ktos wie , mozna tego uniknac ?

Administracja
Pracownik
@Niki

Dzień dobry, chciałam wyjaśnić sprawę co do nieprzepracowania miesiąca. Na początku współpracy inwestujemy pieniądze w każdego pracownika. Jeśli komuś nie pasuje dane stanowisko, zawsze proponujemy inne i szukamy rozwiązania. W związku z tym, warunkiem jest przepracowanie chociaż miesiąca lub częściowe pokrycie zainwestowanych środków.

Bogdan Nowy wpis
@Administracja

A jak to wygląda w momencie przyznania kary, ile wynosi taka kwota? Jestem ciekaw jak to jest, więc czekam na odpowiedź.

Ja Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Administracja

Jak inwestujecie czym niby?? Chcą zarabiać na pracownikach wyłudzają pieniądze po nie przepracowaniu miesiąca małe zarobki gdzie zwyczajni pracownicy zarabiają więcej

Obiektywnie
Były pracownik
 Pytanie

Witam To pośrednictwo pracy obiecuje jedną pracę a potem wysyła do innej, trzeba zwrócić uwagę czy w umowie pisze np: Prace budowlane i inne prace dorywcze czy same Prace budowlane, bo mogą cię wysłać np: na sortownię owoców .Nie wiem czy dają umowy o prace, miałem zlecenie, jest paragraf który mówi że za zerwanie umowy przed przepracowaniem miesiąca roboczego trzeba zapłacic karę (usunięte przez administratora)zł (chociaż może przy umowie zleceniu nie obowiązuje). Inny mówi o zakazie nagrywania rozmów i zakazie mówienia o wynagrodzeniu. Praca jest ciężka. Niemal wszyscy pracownicy z którymi pracowałem pochodzili z Ukrainy i Gruzji część z nich mówi po polsku. Firma zapewnia darmowe zakwaterowanie. Dla swoich pracowników spóżniają się z wypłatami. Z rozmów z pracownikami dowiedziałem się że wypłatę za przepracowany miesiąc otrzymują 21 dni po 30-tym. Panie w biurze mówią po polsku. Zwroty kosztów za przejazd do pracy, otrzymuje się przy wypłacie o ile się je w ogóle otrzyma. Na plus że firma wprawdzie częściowo po terminie wypłaciła mi wszystkie pieniądze które zarobiłem, i odbierają telefony (przynajmniej ode mnie nie wiem jak z innymi.) Firma zapewnia że zapewnia odzież roboczą, ale tak nie jest, jeśli firma do której cię wysyłają nie zapewni ci jej, a to nie jest jej obowiązek, to będziesz miał problem z otrzymaniem jej od 4Est, chyba że mówimy o kamizelce odblaskowej. Generalnie nie polecam firmy. Wszystko staram się pisać obiektywnie, nie chce bezpodstawnie oskarżać firmy. Może ktoś ma jakąś lepszą opinię na temat firmy? Mam nadzieję że tak. Pozdrawiam.

Anonim
Były pracownik
@Obiektywnie

Pani z biura mówiąca po polsku to ja. Zgadzam się z opinią i odradzam pracę w tej firmie. Blokowanie numeru po moim zwolnieniu, (usunięte przez administratora). O zaświadczenie z pracy potrzebne do urzędu pracy staram się od 3 miesięcy i nadal go nie widziałam...

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w 4Est Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Spawacz MIG/MAG! Praca zagranicą!?

Zostaw merytoryczną opinię o 4EST Sp. z o.o. - Rzeszów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

4EST Sp. z o.o.