Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Gdańsk

Rozmowy kwalifikacyjne w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Leszek 2015-08-07 13:36:22
Stanowisko:
Starszy Specjalista

Przebieg rekrutacji:
Rekrutacja jest prosta nie potrzeba wiekszego dosw wszyscy chca ci pomoc jesli ty chcesz to bd zarabial

Czy dostałeś pracę? tak

Stopień trudności: bardzo łatwy
1
Spokojny 2016-07-15 10:25:35
Stanowisko:
Pracownik działu reklamacji

Przebieg rekrutacji:
Byłem dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko pracownika działu reklamacji. Warunki następujące: tygodniowe szkolenie, 7,5 zł za godzinę (praca dwuzmianowa: 6 - 14, 14 - 22), zapłata godzinowa podwyższa się o złotówkę co jakieś trzy miesiące dobijając do bodajże 10,5 zł za godzinę po roku. Umowa-zlecenie oczywiście.
Mi osobiście nie odpowiadały takie warunki i podziękowałem, ale muszę przyznać, że panie z działu Human Resources (a raczej jedna Pani z którą miałem przyjemność rozmawiać) były bardzo uprzejme i uczciwe. Już na samym początku przedstawiono mi warunki pracy, odnoszono się do mnie kulturalnie, z uśmiechem, bez śladu fałszu. Jeśli podane wyżej warunki wam odpowiadają i idziecie na rekrutację, to nie musicie się niczego obawiać.
A panie z HR zasługują na premie. Bo jeżeli idziesz na rekrutację, nie odpowiada ci oferta i wychodzisz po pięciu minutach uprzejmie dziękując, a ciągle masz po tym pozytywne zdanie o firmie, to widać, że osoby z tobą rozmawiające robią naprawdę świetną robotę.

Pytania:
Było tylko jedno: "czy odpowiadają Panu takie warunki?"

Czy dostałeś pracę? nie

Stopień trudności: bardzo łatwy
0
Malta 2017-02-06 19:40:49
Stanowisko:
Pracownik ubezpieczeniowy

Przebieg rekrutacji:
Bylam dsis na rozmowie w tej firmie i musze przyznac ze jestem pozytywnie zaskoczona godziny pracy oraz kasa mi odpowiadaja a w zwiazku z tym ze studiuje moge dostosowac grafik do swoich zajec zaczynam szkolenie juz za kilka dni

Pytania:
Czy warunki pracy sa dla mnie odpowiednie

Czy dostałeś pracę? tak

Stopień trudności: przeciętny
1
gowerk 2017-10-02 19:10:58
Stanowisko:
Konsultant

Przebieg rekrutacji:
Pani na rozmowie pytała o zainteresowania, czy wcześniej już gdzieś pracowałem, rozmawialiśmy jak dobrzy znajomi, pytała o moją wiedzę w branży telekomunikacyjnej. Od razu po rozmowie podpisałem umowę.

Czy dostałeś pracę? tak

Stopień trudności: bardzo łatwy
0
Zostaw raport z rozmowy kwalifikacyjnej w Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twój raport był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.