Manpower Polska

Warszawa

Rozmowy kwalifikacyjne w Manpower Polska

nienawidze tego kraju 2015-01-06 13:02:18
Stanowisko:
pracownik sortowni

Przebieg rekrutacji:
Przyjechałem raz, okazało się że pracy nie ma. Mimo iż byłem umówiony i wszystko miało być cacy.
Wróciłem do domu. Na drugi dzień tele że jednak jest. Zaś wycieczka.
Lekarz, potem bhp i znowu zonk. bhp jest w ustalonych godzinach i oczywiście kro...wy nie poinformowały mnie. Musiałem wrócić bez odbytego szkolenia bhp do domu(40km) i na drugi dzień zaś jechać na wycieczkę!
To jest jakieś nieporozumienie! 130zł wydałem na paliwo, nie licząc amortyzacji. Kogo stać na zdobycie pracy w tak niezorganizowanej firmie!?


Pytania:
Wszystko to jedno wielkie kłamstwo, obłuda!

Czy dostałeś pracę? tak

Stopień trudności: łatwy
1
nick 2016-07-26 15:19:14
Stanowisko:
dyrygent :)

Przebieg rekrutacji:
Nie ukrywam-przybyłem do tej firmy (Manpower Łódź Dąbrowskiego) z niechęcią.Jednak zrobiłem to,ponieważ "chodzenie" na rozmowy,wyrabia odpowiedni charakter,pozwala zapanować nad stresem,uczy odpowiedzi na niejedno dziwne pytanie itp.itd.Pamiętam tą firmę gdy powstała.Była jako nieliczna w Łodzi.Rozmowa z ówczesnymi rekrutantami-czy tam jak się ich nazywa :) była konkretna,poza tym można było naprawdę sporo "utargować" dla siebie.Osoby te były miłe,przyjazne...a teraz?Wchodzisz,stajesz przy biurku,obok ciebie przewija się mnóstwo pań,jednak żadna z nich nie wykazuje jakiegokolwiek zainteresowania twoją osobą.Cóż,czekam dalej i wreszcie się doczekałem.Pani bierze mnie na rozmowę i od razu pokazuje kto tu rządzi i kto jest panem sytuacji.Zabiera się do c.v. i niczym oficer śledczy wytyka ci to i owo i zadaje pytania jak na komisariacie.Już mam jej dosyć.Jest grubiańska,wywyższa się,emanuje chłodem i nawet rzekłbym chamstwem.Nie mogę doczekać się wyjścia,więc sam kieruję tak tokiem rozmowy,aby jak najszybciej ją zakończyć i opuścić to biuro.Dodatkowo lokal nie jest zaopatrzony w klimatyzację-czy też nie jest załączana-nie wiem,ale po czasie oczekiwania i rozmowie,wychodzę jakby mnie ktoś oblał wiadrem wody.To też nie nastrajało optymistycznie podczas rozmowy i przyczyniało się do tego,że chciałem ją szybko zakończyć.Wydaje mi się,że pracownicy tej firmy,zatracili się w czasie.Agencji jest mnóstwo i często oferują nawet te same oferty pracy."Drogi" manpowerze-już nie jesteś monopolistą na rynku łódzkim,a z resztą gdy byłeś traktowałeś interesanta w zupełnie inny sposób.Podobne odczucia z pobytu w biurze na Dąbrowskiego ma jeszcze kilku innych moich znajomych,zatem droga Warszawo,wypadałoby wpaść tam i zrobić odpowiedni porządek.Chyba,że wam to wisi i powiewa,więc oby tak dalej,a mam nadzieję doczekacie się czasów pustych biur.Wiem jedno-moja noga więcej tam nie postanie i nie omieszkam odradzać tego innym zainteresowanym.Nie pozdrawiam,ale kończę swój wywód,pozostając w głębokim zażenowaniu...

Pytania:
pytania raczej tradycyjne....

Czy dostałeś pracę? tak, ale nie przyjąłem

Stopień trudności: trudny
1
pracownik 2016-10-05 13:56:20
Stanowisko:
Operator

Przebieg rekrutacji:
Ta agencja pracy to jakaś kpina. Pierwsze oferują stanowisko pracy, dzwonią że się zostało przyjętym na oferowane stanowisko. Po kilku dniach jak człowiek składa wypowiedzenie u swojego pracodawcy dzwonią że oferta nie aktualna bo ktoś inny został przyjęty. Zastanówcie się przed wysłaniem do nich swoich dokumentów aplikacyjnych. Jeszcze kasują komentarze.

Czy dostałeś pracę? nie

Stopień trudności: przeciętny
0
Zostaw raport z rozmowy kwalifikacyjnej w Manpower Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twój raport był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Manpower Polska