Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

Zielona Góra

Rozmowy kwalifikacyjne w Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

lollipop 2017-03-03 20:45:27
Stanowisko:
Konsultantka

Przebieg rekrutacji:
Moje wrażenia z rozmowy są ok. Nawet jestem zaskoczona bo spodziewałam się standardowej rozmowy na której i tak najważniejsze by było czy zgadzam się na ich stawkę. A tu najpierw rozmowa przez telefon ( sensownie skoro praca i tak jest na słuchawce), krótka i na temat. Kilka słów po angielsku, kilka pytań do CV, także nieszablonowych i najważniejsze: ile chciałabym zarabiać. Od razu pytają żeby nie marnować czasu. Ja dla mnie zawsze tak powinno być. Po 2 dniach zaprosili mnie do firmy, był gość z HR i kierowniczka działu. Opowiedzieli wszystko co chciałam o pracy i firmie, bez kombinowania, było kilka zabawnych zadań i pytania z sensem a nie jakieś "psycholigiczne" Nie było jakoś bardzo łatwo bo widać, że nie biorą jak leci wszystkich.

Pytania:
Pytania nie były dziwne tylko zaskakujące bo nieczęsto padają takie na rozmowach. Były i poważne i zabawne, zagadki i historyjki oraz rozmowa po angielsku bo obsługuje się także klientów anglojęzycznych. Jak znasz angielski to śmiało warto spróbować. Mi się nie udało że względu na angielski ale powiedzieli, że mam się odezwać jak podciągne słownictwo. Na pewno się odezwę :)

Czy dostałeś pracę? nie

Stopień trudności: trudny
0
Zostaw raport z rozmowy kwalifikacyjnej w Cinkciarz.pl Sp. z o.o. - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twój raport był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cinkciarz.pl Sp. z o.o.