Rozmowy kwalifikacyjne w Prudential (Prudential International Assurance plc S.A.) - Warszawa

Zobacz jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do Prudential Financial Warszawa. Dowiedz się jak wygląda rekrutacja do Prudential Financial, jak przebiega proces rekrutacyjny, jakie możesz otrzymać pytania.


Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze raporty z rekrutacji w Prudential Financial - Warszawa

- 2021-01-19 17:03 przez kwiatuszek

Przebieg rekrutacji

Jezu Chryste! Rozmowa miała miejsce cztery lata temu i do tej pory niedobrze mi, jak o niej pomyślę. Przychodzę, wszyscy po tamtej stronie spóźnieni. W końcu przyszła Pani z epoki końca lat 80. Mówi, że ona tu tylko na zastępstwo, bo pani menago nie ma czasu, od niechcenia spojrzała na CV i pyta co robię, co wiem, jakie skończyłam studia, itd. Po dobrych 20 minutach przeciągania rozmowy w nieskończoność wchodzi Menadżerka, lat 30 i wchodzi z miną "nie marnuj mojego czasu". Pani z PRL zaczyna jej opowiadać to co jej właśnie powiedziałam, rzucając m.in. że "pracowałam w compliance w firmie medycznej bez wykształcenia medycznego" (gratuluję Pani znajomości rynku pracy - myśli Pani, że CFO firmy farmaceutycznej też jest lekarzem?), po czym pani menago przerywa jej w połowie zdania i zaczyna mi jak w szkole przepytkę z ich produktów i historii firmy. Zero komentarza na temat tego, co robiłam wcześniej i na czym się znam. Próbuję przebić się w rozmowie, bez skutku. Odpowiada mi prychnięcie. Spotkanie dobiega końca. Panie wstają, pani z PRL odprowadza mnie do drzwi, żadna nie podaje mi nawet ręki. Oczywiście obiecany odzew nie nadchodzi nigdy, a ogłoszenie wisi jeszcze trzy kolejne miesiące. WIAĆ JAK NAJDALEJ.

Pytania

Przepytka o produkty, usługi i historię firmy. Zero zainteresowania moją wiedzą nt. compliance i poprzednim doświadczeniem.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

- 2018-03-12 00:07 przez ...

Przebieg rekrutacji

Monolog na temat firmy i produktów. Wymagana działalność gospodarcza. Wynagrodzenie w 100% prowizyjne, z ryzykiem zwrotu w przeciągu 12 miesięcy jeżeli klient zrezygnuje z produktu. Po roku można zostać Managerem zespołu, który trzeba samemu stworzyć. Awans i utrzymanie stanowiska zależne jest od sprzedaży. Szkolenia wymagane do rozpoczęcia pracy odbywają się raz w miesiącu.

Pytania

Co wiesz na temat naszej firmy? Opowiedz o swojej karierze zawodowej i aktualnej pracy. Jaki masz plan na swoją karierę? Dlaczego finanse? (Do tej pory zupełnie inna branża)

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

- 2017-09-27 23:12 przez SruPru

Przebieg rekrutacji

Miło i sympatycznie

Pytania

Brak. Monolog i wizja niekończącego sieę bogactwa czekającego przed kandydatem

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

- 2017-09-27 08:55 przez madzik2712

Przebieg rekrutacji

Rozmowa a raczej monolog. Babka rozkręciła się w kwestii historii firmy, ścieżki awansu, wyjazdach na Kubę czy do Meksyku w nagrodę za wyniki. Oczywiście same superlatywy że firma znana, etyka zawodowa to podstawa, kalkulator prowizji i samych wynagrodzeń przy podpisaniu umowy na 30lat ;) Ale najlepsze jest to, że idzie się na rozmowę na stanowisko managera zespołu i na pytanie jak to wygląda co to za zespół otrzymuje się odpowiedź: Nie ma zespołu, musi pani sobie go zbudować, znaleźć ludzi do pracy. Ponadto żeby zostać managerem trzeba rok czasu pracować na stanowisku konsultanta ale oczywiście super extra kasa. Praca może i dobra pod warunkiem że ktoś chce założyć firmę i budować piramidę a przede wszystkim na na to środki które pozwolą utrzymać działalność.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

- 2015-12-08 19:41 przez sopel86

Przebieg rekrutacji

Rekrutacja wieloetapowa. Pierwsze spotkanie brak jakichkolwiek konkretów, fajna zajawka na wizję firmy, profesjonalne podejście do klientów, warunki pracy i niezłą kasę. Obszerna pigułka, a w zasadzie bomba informacyjna odnośnie polityki firmy, sposobu działania i ścieżki awansu (Prudential wciąż sukcesywnie buduje struktury), zero konkretów. Drugie spotkanie zdecydowanie dłuższe, o wiele bardziej merytoryczne i zdecydowanie bardziej nacechowane informacyjnie. Przekazane dokumenty, aneksy do umowy i inne, w objętości sztuk 4 z kompletnie nietransparentnym systemem wynagrodzeń i wręcz niezrozumiałymi punktami wszelkiej maści regulaminów. Pięć różnych premii i chyba pięćdziesiąt różnych wskaźników je warunkujących. Długie szkolenie (co akurat jest plusem) i wizja pierwszej "wypłaty" po jakichś 2 miesiącach od pierwszej rozmowy rekrutacyjnej. Brak możliwości współpracy z innymi podmiotami w momencie podpisania umowy agencyjnej z ww. I wreszcie lista stu potencjalnych klientów owej firmy, jak warunek konieczny. Nie wystarczą imiona, nazwiska i numery tel do tychże. Prudential daje Ci książeczkę z 10 parametrami (wiek, płeć, wynagrodzenie, wykształcenie, etc.), który należy dostarczyć wraz z opisanym biznes planem, czyli budowanie bazy za friko. Desperatom i starym wyjadaczom zdecydowanie polecam, inni umrą już na samym wejściu.

Pytania

Dlaczego finanse? Co chcesz robić w swoim życiu? Co zrobisz aby zbudować swój zespół i gdzie będzie szukać współpracowników? Od kiedy możesz zacząć współpracę?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Prudential Financial
2.2/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Puławska 182
    02-670 Warszawa
  • NIP: 5272662226 KRS: 0000392994
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Prudential Financial