Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Pomoc domowa i opieka dla Pani Sophi

Gowork.pl

Hamminkeln

2017-10-18

W 3 tygodnie nauczymy Cię
języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych
Wyjazdowy kurs od podstaw:

  • 3 tygodnie w pięknej, cichej i pełnej zieleni okolicy (Klepaczew nad Bugiem)
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • 180 h intensywnych zajęć
Możliwość opłaty w ratach 0%

Gwarancja pracy po kursie!

Nr referencyjny: NIEM_224A

Nasz podopieczny:

Pani Sophia, mieszka w domu wielorodzinnym w mieście Hamminkeln. Ogólny stan jej zdrowia jest dobry, ale ma lekką depresję. Starsza Pani porusza się samodzielnie. Cierpi na nadciśnienie tętnicze.

Podopieczna bardzo lubi spędzać czas w swojej dużej kuchni, gdzie często przyżądza pyszne smakołyki.

Obowiązki:

Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w domu.

Wymagania:

Od Kandydatek do tej oferty wymagamy:

  • dostatecznej znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenia w opiece nad osobą starszą
  • cierpliwości wobec drugiego człowieka

Oferujemy:

  • Zarobki od 1000 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5737 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 103876 ofert pracy. Sprawdź!