Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Opiekunka do osoby starszej w Niemczech

Gowork.pl

Hagen

2017-10-17

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
Zapisz się >        
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
Zapisz się >        
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł
Zapisz się >        

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Opiekunka do osoby starszej w Niemczech

Nr referencyjny: NIEM_276A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: Hagen niedaleko Dortmundu

Opieki potrzebuje: Pani Eliza (rocznik 1931, 62 kg, 160 cm wzrostu)

 

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla starszej Pani Elizy mieszkającej w mieście Hagen niedaleko Dortmundu.

Podopieczna jest miłą, 84-letnią, starszą Panią, która praktycznie cały dzień leży w łóżku i potrzebuje pomocy drugiej osoby. Jeździ na wózku inwalidzkim. Choruje na cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca, zaburzenia rytmu serca. Cierpi również na depresję, dlatego potrzebuje dużo wsparcia.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki będzie należało prowadzenie domu, drobne czynności porządkowe, robienie zakupów a także przygotowywanie posiłków.

Podopieczna potrzebuje również wsparcia podczas czynności higienicznych zarówno rano jak i wieczorami, pomocy podczas ubierania. Dodatkowo zmiana pielucho – majtek, transfer z wózka na łóżko oraz czuwanie w nocy.Wymagania:

Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, doświadczenia i zaangażowania w powierzone obowiązki. Kandydatka musi być osobą niepalącą.Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5887 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 

 

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 105342 ofert pracy. Sprawdź!