Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Praca w Niemczech, okolice Pforzheim

Gowork.pl

Pforzheim

2017-10-16

Praca w Niemczech, okolice Pforzheim

Nasz podopieczny:

Podopieczny jest osobą niesamodzielną, porusza się za pomocą wózka, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Tak poza tym nie cierpi na inne poważne schorzenia.

Obowiązki:

Dotyczą prowadzenia domu, gotowania, robienia zakupów jak również prowadzenia w razie potrzeby samochodu na terenie Niemiec.

Obowiązki dotyczące opieki to ubieranie/rozbieranie, obsługa wózka.Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka, doświadczenia w opiece nad osobami strasznymi oraz czynne prawo jazdy.Oferujemy:

Stawka miesięczna to 1400 euro netto dodatkowo zapewniamy swoim pracownikom zakwaterowanie u podopiecznego oraz wyżywienie.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4411

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>