Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Pan Franz poszukuje opiekunki, Niemcy

Gowork.pl

Pilsting

2017-10-16

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
Zapisz się >        
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
Zapisz się >        
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł
Zapisz się >        

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Pan Franz poszukuje opiekunki, Niemcy

Nr referencyjny: NIEM_158A

Nasz podopieczny:

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla starszego Pana Franza mieszkającego w Pilsting.

Podopieczny jest miłym, 86-letnim, w pełni świadomym starszym Panem poruszającym się samodzielnie. Niestety często zapomina niektóre rzeczy. Choruje na cukrzycę, trzeba więc pilnować by brał leki, a także pilnować jego diety. Przychodzi do niego opiekun środowiskowy.

Obowiązki:

Głównie to: gotowanie, pranie, prasowanie i sprzątanie.

Opiekunka będzie musiała również czuwać w nocy przy podopiecznym, pomagać mu przy ubieraniu i rozbieraniu oraz kąpielach.Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy dostatecznej znajomości języka, doświadczenia z osobami starszymi, cierpliwości i zaangażowania.Oferujemy:

Zapewniamy legalne zatrudnienie, wysokie zarobki, odprowadzanie składek emerytalno – rentowych oraz zakwaterowanie i wyżywienie.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5650 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 

 

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102002 ofert pracy. Sprawdź!