Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Opiekunka dla pani Alexandry

Gowork.pl

Zetel

2017-10-16

Nr referencyjny: NIEM_1211A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: Zetel

Seniorka choruje na osteoporozę oraz ma problemy z oddawaniem moczu (korzysta ze stałego cewnika). Pani Alexsandra jest alergiczką. W chwili obecnej seniorką opiekuje się rodzina.

Pani Alexandra jest niezwykle ciepłą i pozytywnie nastawioną do życia osobą.

Obowiązki:

  • Transfer z łóżka na wózek
  • Pomoc w ubieraniu oraz rozbieraniu
  • Obsługa oraz prowadzenie wózka inwalidzkiego
  • Gotowanie, pranie oraz prasowanie

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Brak nałogów
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zarobki 1200 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7303 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 101740 ofert pracy. Sprawdź!