Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Opiekunka dla 90 – letniego pana Josefa

altenbetreuung24

Akwizgran

2017-10-16

 

 

 

 

 

Pan ma zaburzenia rytmy serca, przeszedł zawał. Senior ma również problemy ze snem. Podopieczny korzysta ze stałego cewnika. 

 

Opiekunka dla 90 – letniego pana Josefa
Nr referencyjny: NIEM_1263A

Obowiązki:

Do zadań Opiekunki należeć będą prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, bieżące zakupy, dbanie o porządek w domu. Również Opieka nad seniorem, pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, kąpielach, jedzeniu. Przenoszenie podopiecznego z łóżka na wózek oraz zmiana pielucho – majtek i woreczka na mocz. 

Wymagania:

·         Gotowość pracy za granica przez 2 – 3 miesiące

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie

·         Mile widziane prawo jazdy 

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, atrakcyjne warunki współpracy oraz wynagrodzenie w wysokości nawet do 1500 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7568 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 101740 ofert pracy. Sprawdź!