Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Praca, opieka osób starszych Niemcy

altenbetreuung24

Warendorf

2017-10-16

Miejsce zlecenia: Okolice Warendorf

Rekrutujemy na stanowisko opiekunki osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie.

Nasza podopieczna: Pani Claudia (rocznik 1937, 164 cm wzrostu i 102 kg).

Pani jest w wieku 78 lat, jest samodzielna i w dobrej kondycji zarówno fizycznej jaki psychicznej. Porusza się sama, za pomocą chodzika, ale trzeba uważać na schodach, by była asekurowana. Cierpi na nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca, nietrzymanie moczu. Choruje na astmę i reumatyzm, ma również problemy ze słuchem.

Nr referencyjny: NIEM_257A

Obowiązki:

Głównymi obowiązkami będzie pomoc podopiecznej przy czynnościach higienicznych, myciu, ubieraniu i rozbieraniu. Dodatkowo przygotowywanie posiłków, zakupy, pranie i prasowanie oraz sprzątanie domu.

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy:

- dobrej znajomości języka

- miłego usposobienia i cierpliwości

- zaangażowania w pracę, doświadczenia

- czynnego prawa jazdy

Oferujemy:

- ubezpieczenie

- odprowadzane składki ZUS

- wyżywienie i zakwaterowanie

- przejazd do i z Niemiec

- wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5858 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 103876 ofert pracy. Sprawdź!