Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Starsza Pani potrzebuje opiekunki, Niemcy

Gowork.pl

Hamburg

2017-10-15

Starsza Pani potrzebuje opiekunki, Niemcy

Nr referencyjny: NIEM_406A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Hamburga

Pani Erika poszukuje opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego. Konieczna jest cierpliwość, empatia oraz doświadczenie.

Pani Erika ma 90 i z racji swojego wieku a także chorób nie radzi już sobie z prowadzeniem domu. Jest po udarze i jest częściowo sparaliżowana.

Obowiązki:

Do głównych obowiązków należeć będzie zajmowanie się domem: przygotowywanie posiłków, robieniem zakupów oraz opieka nad podopieczną: pomoc w ubieraniu i myciu.Wymagania:

Wymagamy dobrej znajomości języka, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi  oraz mile widziane czynne prawa jazdy.Oferujemy:

Oferujemy pokrycie kosztów dojazdu, ubezpieczenie, legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6192 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 104053 ofert pracy. Sprawdź!