Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Praca dla opiekunek

Engeldaheim

-

2017-10-15

 

 

 

 

Nasz podopieczny ma 78 lat. Jest samodzielny, nie choruje na żadną z poważniejszych chorób, potrzebuje wsparcia w domu. Do tej pory opiekę sprawował nad nim opiekun środowiskowy.

 

Praca dla opiekunek
Nr referencyjny: NIEM_60A

Obowiązki:

Do zadań opiekuna należeć będzie opieka nad domem: gotowanie, robienie zakupów, prasowanie, pranie i sprzątanie domu. Do obowiązków związanych z podopiecznym należeć będzie pomoc przy jedzeniu, kąpielach, dojściu do toalety, zmiana pielucho – majtek oraz opieka i czuwanie w nocy.

Wymagania:

Od opiekunów oczekujemy chęci do pracy oraz doświadczenia przy osobie leżącej, a także dobrej znajomości języka.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie, godziwe warunki pracy, wysokie zarobki.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5400 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 103434 ofert pracy. Sprawdź!