Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Praca dla opiekunki w Niemczech

Engeldaheim

Kassel

2017-10-15

 

 

 

 

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla Pani Liliany mieszkającej w okolicach Kassel. Pani ma 81 lat i 90 kg wagi.

Wyjazd na 2-3 miesiące

Pani jest po wylewie przez co porusza się na wózku inwalidzkim. Cierpi również na nietrzymanie moczu przez co korzysta z pielucho-majtek.

 

Praca dla opiekunki w Niemczech
Nr referencyjny: NIEM_709A

Obowiązki:

Opiekunka będzie prowadzić dom, dbać o czystość i porządek oraz przygotowywać posiłki.

Oprócz tego Pani potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności takich jak: mycie i higiena ciała, wymiana pielucho-majtek, ubieranie i rozbieranie. Opiekunka będzie również przenosić seniorkę z wózka na łóżko i z łóżka na wózek oraz czuwanie przy Pani w nocy.

Wymagania:

  • Kobieta z doświadczeniem
  • Język na poziomie komunikatywnym
  • Dobry stan zdrowia
  • Brak nałogów
  • Mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy legalną pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości od 1000 do 1100 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6812 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>