Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Praca w Germersheim dla opiekunki do pani Kathariny

Engeldaheim

Germersheim

2017-10-15

 

 

 

 

Podopieczna, Pani Katharina (80 lat, 16 cm wzrostu, 90 kg) i mieszka w Germersheim. Jest osobą całkowicie leżącą, więc opiekunka powinna poświęcać jej dużo uwagi i cierpliwości. Starsza Pani często zapomina i jest rozkojarzona. Choruje na cukrzycę oraz niewydolność serca.

 

Praca w Germersheim dla opiekunki do pani Kathariny
Nr referencyjny: NIEM_172A

Obowiązki:

Podopiecznej trzeba pomóc w higienie szczególnie przy myciu, ubieraniu, karmieniu. Obracać starszą Panią by uniknąć odleżyn oraz przenosić ją z wózka na łóżko. Do zadań Opiekunki będzie należało też przygotowywanie posiłków oraz dbanie o utrzymanie czystości w domu oraz robienie zakupów. Opiekunka będzie również pilnowała dat wizyt lekarskich oraz towarzyszyła mu w tych wizytach.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie dostatecznym, mieć doświadczenie w opiece z osobami starszymi i leżącymi. Oprócz tego posiadać prawo jazdy.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1050 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5690 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 101451 ofert pracy. Sprawdź!