Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Opiekunka do osoby starszej w Niemczech

Gowork.pl

Ettlingen

2017-10-14

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
Zapisz się >        
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
Zapisz się >        
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł
Zapisz się >        

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Opiekunka do osoby starszej w Niemczech

Nr referencyjny: NIEM_306A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Ettlingen

Opieki potrzebuje: Pani Eliza (68 lat, 65 kg, 163 cm wzrostu)

 

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla starszej Pani Elizy mieszkającej niedaleko Ettlingen.

Podopieczna jest miłą, starszą Panią poruszającą się na wózku inwalidzkim zarówno po domu jak i na zewnątrz. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu i przy poruszaniu się. Jest po udarze, choruje na nadciśnienie tętnicze. Jej stan psychiczny jest w normie. Obecnie opiekę sprawuje nad nią mąż.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki będzie należało prowadzenie domu, dbanie o czystość i porządek a także robienie zakupów w pobliskim sklepie i przygotowywanie posiłków.

Podopieczna potrzebuje również wsparcia podczas czynności higienicznych zarówno rano jak i wieczorami, pomocy przy wstawaniu z wózka a także czuwanie w nocy.Wymagania:

Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie dostatecznym, doświadczenia w opiece z osobami chorymi zwłaszcza po udarze, zaangażowania w powierzone obowiązki. Kandydatka musi być osobą niepalącą.Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój), legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5807 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 

 

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102720 ofert pracy. Sprawdź!