Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Praca opiekuna osób starszych czeka na Ciebie!

Gowork.pl

Reutlingen

2017-10-14

Praca opiekuna osób starszych czeka na Ciebie!

Nr referencyjny: NIEM_548A

Nasz podopieczny:

Miejsce wyjazdu: Reutlingen

Szukasz pracy jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech? Zgłoś się do nas!

Pani Margaret ma 55 lat porusza się sama przy chodziku, cierpi na chorobę nowotworową oraz cukrzykiem. Często jest apatyczna i rozkojarzona. W opiece pomaga mama.

Obowiązki:

Miejsce wyjazdu: Reutlingen

Szukasz pracy jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech? Zgłoś się do nas!

Pani Margaret ma 55 lat porusza się sama przy chodziku, cierpi na chorobę nowotworową oraz cukrzykiem. Często jest apatyczna i rozkojarzona. W opiece pomaga mama.Wymagania:

To prowadzenie domu, gotowanie, zakupy oraz zajmowanie się podopieczną, pomoc w podstawowych czynnościach opiekuńczych i pielęgnacyjnych. Opiekunka będzie również jeździć z podopieczną na wizyty do lekarza oraz czuwać przy niej w nocy.Oferujemy:

Opiekun/opiekunka musi być osobą z dobrą znajomością języka, podopieczna jest sprawna intelektualnie więc lubi rozmowy, jest bardzo kontaktowa.

Konieczne jest posiadanie doświadczenia, prawa jazdy oraz braku nałogów.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6443 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102612 ofert pracy. Sprawdź!