Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Opiekunka do osoby starszej w Niemczech

Gowork.pl

Oldenburg

2017-10-13

Opiekunka do osoby starszej w Niemczech

Nr referencyjny: NIEM_576A

Nasz podopieczny:

Opieki potrzebuje: Pan Teodor, III stopień niepełnosprawności

Miejsce zlecenia: okolice Oldenburg

Stan zdrowia: Senior jest kompletnie niesamodzielny, leży w łóżku a do przemieszczania się używa jedynie wózka inwalidzkiego. Cierpi również na demencję oraz ma problemy z przełykaniem. Czasami jest rozkojarzony, apatyczny i zapomina o wielu rzeczach.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki będzie należało prowadzenie domu, dbanie o czystość i porządek a także przygotowywanie posiłków, robienie zakupów oraz opieka nad zwierzątkiem domowym.

Oprócz tego: pielęgnacja ciała seniora, w tym kąpiele, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, pomoc w dojściu do toalety, zmianie pielucho - majtek. Opiekunka będzie czuwać przy Panu w nocy oraz towarzyszyć mu w wizytach u lekarza.Wymagania:

Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, doświadczenia z osobami starszymi i niepełnosprawnymi,  zaangażowania w powierzone obowiązki. Kandydatka musi być osobą niepalącą oraz posiadać czynne prawo jazdy.Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, atrakcyjne wynagrodzenie (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie).Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6577 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 101740 ofert pracy. Sprawdź!