Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Praca dla osób z doświadczeniem w opiece

Gowork.pl

Hanower

2017-10-13

Praca dla osób z doświadczeniem w opiece

Nr referencyjny: NIEM_419A

Nasz podopieczny:

Osoba do opieki: Bruno 91 lat, 86 kg, 178 cm wzrostu.

Miejsce zlecenia: okolice Hanoweru

Stan podopiecznego: Inkontynencja i cukrzyca. Opiekunka będzie pomagać Panu wstać oraz poruszać się. Pan jeździ na wózku inwalidzkim a także korzysta z chodzika.

Obowiązki:

Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić dom, przygotowywać posiłki oraz zajmować się robieniem zakupów. Do obowiązków związanych z podopiecznym  należeć będzie pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, kąpielach, pomoc w dojściu do toalety. Dodatkowo: przenoszenie z wózka na łóżko oraz gotowość do czuwania w nocy.Wymagania:

  • oczekujemy dobrej znajomości języka
  • doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
  • empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę
  • mile widziane prawo jazdy oraz referencje


Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1250 euro netto.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6244 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>