Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Praca opiekuna osób starszych na terenie Niemiec

Gowork.pl

Augsburg

2017-10-12

Praca opiekuna osób starszych na terenie Niemiec

Nr referencyjny: NIEM_738A

Nasz podopieczny:

Miejsce wyjazdu: Augsburg

Szukamy opiekunki dla Pana Hugo, ma 70 lat. Mieszka razem ze swoją żoną. Pacjent choruje na demencję, ma problemy z nietrzymaniem moczu, dlatego korzysta z wkładek. Porusza się na wózku inwalidzkim. W opiece pomaga pielęgniarka.

Obowiązki:

Głównie to obowiązki opiekuńcze: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu, pomoc w spożywaniu posiłków, czuwanie przy podopiecznym w nocy a także przenoszenie go z wózka na łóżko.

Pomoc w prowadzeniu domu, głównie sprzątanie.Wymagania:

Od kandydatek oraz kandydatów wymagamy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi, komunikatywnej znajomości języka. Mile widziane są prawo jazdy oraz referencje.Oferujemy:

Zapewniamy legalne zatrudnienie, wysokie zarobki, gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, opiekę koordynatora na czas wyjazdu, indywidualny dobór ofert.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6864 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>