Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Praca opiekuna osób starszych na terenie Niemiec

Gowork.pl

-

2017-10-12

Praca opiekuna osób starszych na terenie Niemiec

Nr referencyjny: NIEM_1061A

Nasz podopieczny:
 

Obecnie opieki oraz pomocy domowej potrzebuje pan Helmut. Podopieczny choruje na nowotwór. Ma również problemy z poruszaniem się. W domu korzysta z balkonika, na spacerach i poza domem porusza się na wózku inwalidzkim. 

Obowiązki:
 

Do zadań Opiekunki należeć będzie wspólne spędzanie czasu z podopiecznym, towarzyszenie w wizytach lekarskich oraz pomoc seniorowi w kąpieli i czynnościach toaletowych. Opiekunka również musi być przygotowana na czuwanie w nocy i w razie potrzeby wstawanie do podopiecznego.

Opiekunka będzie również odpowiedzialna za prowadzenie domu: przyrządzanie posiłków, sprzątanie, pranie oraz prasowanie. 

Wymagania:
 

Od kandydatek oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami chorymi(mile widziane referencje), czynnego prawa jazdy kategorii B oraz gotowości podjęcia pracy w okresie świątecznym. 

Oferujemy:
 

  • zarobki 1400 euro netto miesięcznie
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • sprawdzone i pewne miejsce pracy
  • stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów
  • organizację podróży
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7330 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>