Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Opiekun osób starszych

Gowork.pl

Straubenhardt

2017-10-12

Opiekun osób starszych

Nasz podopieczny:

Praca w Straubenhardt okolice Karlsruhe

Pan Adolf ma 80lat, 165cm wzrostu i 85kg wagi. Przeszedł udar i od tamtej pory nie wstaje z łóżka. Ma demencję oraz zaburzenie rytmu serca.

Obowiązki:

Najważniejsza jest opieka nad podopiecznym, pomoc w higienie ciała, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy jedzeniu. Dodatkowo gotowość do czuwania w nocy.

Dodatkowo prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów oraz jazda samochodem na terenie NiemiecWymagania:

Poszukujemy osób z dostateczną znajomością języka i z doświadczeniem. Ważne jest zaangażowaniem w powierzone obowiązki. Konieczny warunek to prawo jazdy.Oferujemy:

Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywanie.

Wynagrodzenie: 950 euro nettoOsoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia. Treść smsa: 5221 oraz imię i nazwisko oraz województwo

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 104053 ofert pracy. Sprawdź!