Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Praca dla opiekunki dla Pani Margarete

Gowork.pl

Euskirchen

2017-10-12

Praca dla opiekunki dla Pani Margarete

Nr referencyjny: NIEM_157A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: Euskirchen

Pani Margarete w wieku 87 lat, 160 cm, 66 kg, mieszkająca w domku jednorodzinnym. Chora jest w dobrym stanie psychicznym, fizycznie porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego i chodzika. Choruje na Parkinsona. Odwiedza ją opiekun środowiskowy.

Obowiązki:

Zadaniami opiekunki będzie głównie prowadzenie domu, czyli takie czynności jak robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków. Oprócz tego dbanie o czystość domu oraz pranie i prasowanie.

Chora potrzebuje pomocy w dojściu do toalety, obsłudze wózka inwalidzkiego, w ubieraniu i rozbieraniu. Podopieczną trzeba będzie też kąpać i zmieniać jej pielucho – majtki.Wymagania:

Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie dostatecznym, doświadczenia i zaangażowania w powierzone obowiązki. Kandydatka/kandydat musi być osobą niepalącą.Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z TV, łazienką, łóżkiem, stołem i szafą), legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki, premię za szybki wyjazd do Niemiec oraz bonus z okazji świąt w wysokości 40 euro za każdy dzień pracy.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5619 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 101451 ofert pracy. Sprawdź!