Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Praca w opiece u Seniorki

Gowork.pl

Siegen

2017-10-12

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
Zapisz się >        
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
Zapisz się >        
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł
Zapisz się >        

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Praca w opiece u Seniorki

Nr referencyjny: NIEM_851A

Nasz podopieczny:

Miejsce delegacji: Siegen

Podopieczna, Pani Irmina ma 90 lat, waży 88kg i ma 154cm wzrostu. W domu porusza się przy chodziku, natomiast na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego. Potrzebuje również pomocy podczas wstawania. Cierpi na lekką depresję, czasami bywa rozkojarzona.

Choruje na nadciśnienie.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim opieka  nad podopieczną: pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała. Dodatkowo wstawanie do seniorki w nocy, towarzyszenie jej w wizytach u lekarza oraz prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków oraz robienie zakupów.Wymagania:

Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie komunikatywnym. Dodatkowo wymagane jest doświadczenie w opiece z osobami starszymi; dodatkowym atutem są posiadane referencje, prawo jazdy oraz brak nałogów.Oferujemy:

Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie komunikatywnym. Dodatkowo wymagane jest doświadczenie w opiece z osobami starszymi; dodatkowym atutem są posiadane referencje, prawo jazdy oraz brak nałogów.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7021 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 

 

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 101451 ofert pracy. Sprawdź!