Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Praca opiekuna osób starszych – GoWork

Gowork.pl

2017-09-24

Opiekun osoby starszej na terenie Niemiec.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
Kurs Języka niemieckiego

Kurs wyjazdowy
3 tygodnie

Bezrobotni
za darmo!

Gwarancja pracy

Telefon: 22 622 13 09; 882  128 823

Nr referencyjny: NIEM_948A

Nasz podopieczny:

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla pani Marii. Seniorka jest po zawale oraz ma problemy sercowo naczyniowe. Pani Maria jest w stanie sama się poruszać oraz stać, na zewnątrz porusza się przy pomocy chodzika lub wózka inwalidzkiego. Podopieczna choruje na cukrzycę.

Obowiązki:

Głównym obowiązkiem opiekunki będzie spędzanie wspólnie czasu z podopieczną oraz pomoc przy prostych codziennych czynnościach. Dodatkowo opiekunka będzie odpowiedzialna za prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie.

Wymagania:

Kandydatka na opiekunkę musi spełniać następujące wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi(mile widziane referencje).

Oferujemy:

•          legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą

•          ubezpieczenie

•          opłacony przejazd do i z Niemiec

•          wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy

•          wysokie stawki - 1200 euro netto miesięcznie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7178 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108268 ofert pracy. Sprawdź!