Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Potrzebna opiekunka do pary seniorów, Niemcy

Gowork.pl

2017-09-23

Opiekun osoby starszej na terenie Niemiec.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
Kurs Języka niemieckiego

Kurs wyjazdowy
3 tygodnie

Bezrobotni
za darmo!

Gwarancja pracy

Telefon: 22 622 13 09; 882  128 823

Nr referencyjny: NIEM_235A

Nasz podopieczny:

Masz doświadczenie w pracy nad osobami starszymi oraz znasz język Niemiecki? Jeżeli tak, zgłoś się do nas. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy.

Obecnie szukamy opiekunki do opieki do dwóch starszych osób, Pani Sieglinde oraz Pana Emila. Seniorzy ogólnie są w dobrej kondycji fizycznej, są samodzielni. Pani Sieglinde ma guza natomiast Pan Emil przeszedł udar i cierpi na nietrzymanie moczu.

Są mili i pomocni. Cenią sobie obecność i wsparcie innych. Lubią spędzać czas na świeżym powietrzu.

Obowiązki:

Do głównych obowiązków należeć będzie wsparcie seniorów przy prowadzeniu domu: robienie zakupów oraz przygotowywanie dla nich  posiłków, prasowanie oraz pranie.

Oprócz tego seniorzy potrzebują pomocy przy codziennych czynnościach higienicznych, kąpielach, ubieraniu i rozbieraniu, oraz zmianie pielucho - majtek.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
  • Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
  • Dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • Zarobki od 1000 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5778 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108284 ofert pracy. Sprawdź!