Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Opieka i pomoc domowe dla 78 – letni pan Josef

altenbetreuung24

Meschede

2017-09-23

 

 

 

 

 

Senior choruje na Parkinsona oraz ma problemy z sercem i nadciśnienie. Pan Josef jest alergikiem oraz choruje na osteoporozę. Podopieczny miewa stany depresyjne.  

 

Opieka i pomoc domowe dla 78 – letni pan Josef
Nr referencyjny: NIEM_1224A

Obowiązki:

Pielęgnacja ciała, w tym mycie, kremowanie oraz zmiana pielucho – majtek oraz pomoc w ubieraniu. Opiekunka będzie również gotowała, robiła zakupy, prała i sprzątała. 

Wymagania:

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Cierpliwość oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

·         Dobry stan zdrowia oraz brak nałogów

·         Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

Kandydatkom zapewniamy sprawdzone i pewne miejsca pracy. Ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki. Stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów. Organizację podróży oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7297 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108277 ofert pracy. Sprawdź!