Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Praca w Niemczech, opieka nad osobami starszymi

Gowork.pl

2017-09-23

Nr referencyjny: NIEM_253A

Nasz podopieczny:

Pani Margaret (155 cm wzrostu, 63 kg). Potrzebuje pomocy przy prowadzeniu domu, ale również zapewnienie jej wsparcia w codziennym życiu.

Pani jest w dobrej kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej, jednak demencja  nie pozwala jej na w pełni swobodne funkcjonowanie. Ma problemy z sercem i cierpi na lekką depresję. Cierpi na nietrzymanie moczu, więc opiekunka będzie musiała pomóc kobiecie w wymianie pielucho – majtek.

Obowiązki:

Do zadań wybranej przez nas Opiekunki będą należały prace związane z prowadzeniem domu, takie jak przygotowywanie posiłków, zakupy spożywczo-chemiczne, dbanie o porządek w domu, ale również zapewnienie wsparcia Pani Margaret codziennym życiu, takim jak: pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, wymianie pielucho - majtek, pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu oraz czuwanie w nocy.

Wymagania:

Od Kandydatek do tej oferty wymagamy:

  • komunikatywnej znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenia w opiece nad osobą starszą
  • cierpliwość wobec drugiego człowieka

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie,
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1200 Euro/netto,
• sprawdzone i pewne miejsce pracy,
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
• organizację podróży,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5846 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108050 ofert pracy. Sprawdź!