Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Opiekun Seniora

Gowork.pl

Krefeld

2017-09-22

Opiekun Seniora

Nasz podopieczny:

Praca w Krefeld

Pan Hans ma 178cm wzrostu i 72km wagi. Jest osobą całkowicie leżącą, rzadko wstaje z łóżka. Ma demencję oraz inkontynencję. 

Obowiązki:

Najważniejsza jest opieka nad podopiecznym, pomoc w higienie ciała, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy jedzeniu.Wymagania:

Poszukujemy osób z dostateczną znajomością języka i z doświadczeniem. Ważne jest zaangażowaniem w powierzone obowiązki.Oferujemy:

Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywanie.

Wynagrodzenie: 1200 euro nettoOsoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia. Treść smsa: 5115 oraz imię i nazwisko oraz województwo

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108284 ofert pracy. Sprawdź!