Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Opiekunki do osób starszych za granicą

Gowork.pl

Ilsede

2017-09-21

Nasz podopieczny:

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.

Stan zdrowia:

Pan Heinrich ma 93 lata, jest po udarze i ma problemy z poruszaniem się. Porusza się albo za pomocą wózka albo za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu ale jest osobą lekką więc nie powinno to sprawić problemów. Niedosłyszy oraz ma problemy niewydolnością krążeniową.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów.

Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała oraz gotowość do czuwania w nocy.

Wymagania:

Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z dostateczną znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:

Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.

Wynagrodzenie: 1050-1080 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 3263

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108884 ofert pracy. Sprawdź!