Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Pomoc domowa i opieka dla Pani Aneliese

Gowork.pl

-

2017-09-21

Pomoc domowa i opieka dla Pani Aneliese

Nr referencyjny: NIEM_242A

Nasz podopieczny:

Pani cierpi na demencję i Alzheimera które powodują u niej dezorientację, zapominanie o bieżących sprawach. Ma również problemy ze słuchem.

Obowiązki:

Głównymi obowiązkami będzie pomoc podopiecznej przy czynnościach higienicznych, myciu, czynnościach toaletowych, ubieraniu i rozbieraniu oraz pomoc podczas spożywania posiłków. Dodatkowo chodzenie na zakupy, przygotowywanie posiłków, pranie oraz sprzątanie domu.Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy:

- podstawowej znajomości języka

- miłego usposobienia i cierpliwości

- zaangażowania w pracę, doświadczeniaOferujemy:

- ubezpieczenie

- odprowadzane składki ZUS

- wyżywienie i zakwaterowanie

- przejazd do i z Niemiec

- wysokie zarobkiOsoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5805 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108284 ofert pracy. Sprawdź!