Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Opiekunka do osoby starszej w Niemczech

Gowork.pl

Bad Bibra

2017-09-21

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
Zapisz się >        
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
Zapisz się >        
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł
Zapisz się >        

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Opiekunka do osoby starszej w Niemczech

Nr referencyjny: NIEM_205A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: Bad Bibra

Opieki potrzebuje: Pan Ergbert (rocznik 1926, 91 kg, 176 cm wzrostu)

 

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla starszego Pana Ergberta mieszkającego w mieście Bad Bibra niedaleko Lipska.

Podopieczny jest miłym, 89-letnim, starszym Panem poruszającym się samodzielnie zarówno po domu jak i na zewnątrz. Choruje na demencje i niewydolność serca. Obecnie opiekę sprawuje nad nim rodzina.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki będzie należało prowadzenie domu czyli głównie prasowanie i pranie a także przygotowywanie posiłków.

Podopieczny potrzebuje również wsparcia podczas czynności higienicznych zarówno rano jak i wieczorami oraz pomocy podczas ubierania.Wymagania:

Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie dostatecznym, doświadczenia i zaangażowania w powierzone obowiązki. Kandydatka musi być osobą niepalącą.Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z TV i łazienką), legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5757 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 

 

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108884 ofert pracy. Sprawdź!