Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Pani Wilhelmina poszukuje opiekunki, Niemcy

Gowork.pl

Monheim

2017-09-19

Pani Wilhelmina poszukuje opiekunki, Niemcy

Nr referencyjny: NIEM_541A

Nasz podopieczny:

Podopieczna ma 89 lat, mieszka w Monheim. Jest sprawna zarówno fizycznie jak i psychicznie. Lubi spacery. Cierpi na lekką demencję, ma problemy z sercem.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim pomoc w prowadzeniu domu, przygotowywaniu oraz spożywaniu posiłków.

Oprócz tego Opiekunka będzie pomagać Pani w kąpielach, ubieraniu i rozbieraniu a także towarzyszyć w wizytach u lekarza.Wymagania:

Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie komunikatywnym. Kandydat/kandydatka musi być osobą niepalącą i posiadać doświadczenie w opiece.Oferujemy:

Pracę w firmie, która działa z powodzeniem od wielu lat na polskim rynku.

Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony.

Stawka: 1150 euro netto/miesięcznieOsoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6410 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108050 ofert pracy. Sprawdź!