Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Pani Cornelia potrzebuje opieki oraz wsparcia

Gowork.pl

Sundern

2017-09-18

Nr referencyjny: NIEM_1176A

Nasz podopieczny:

Seniorka ma 92 lata, mieszka sama w domku jednorodzinnym z ogródkiem w okolicach Sundern. Pani Cornelia przeszła zawał, ma problemy serowo – naczyniowe. Podopieczna choruje również na demencję, często jest rozkojarzona oraz miewa problemy z pamięcią.

Obowiązki:

Towarzyszenie w wizytach lekarskich, pomoc w ubieraniu, myciu oraz przyrządzanie posiłków i pomoc w jedzeniu.

Dodatkowo Opiekunka będzie robiła zakupy, prała oraz prasowała.

Wymagania:

  • Gotowość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zarobki - 1400 euro netto miesięcznie
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • legalne zatrudnienie
  • pokrycie kosztów przejazdu
  • odprowadzane składki
  • ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7450 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108884 ofert pracy. Sprawdź!