Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Praca za granicą od zaraz

Engeldaheim

-

2017-09-18

 

 

 

 

Opieki potrzebują starsi Państwo Elizabeth i Jan. Oboje poruszają się przy chodzikach. Pani Elizabeth choruje na demencję i ma problemy ze słuchem. Pan Jan ma problemy z sercem, choruje na niewydolność serca oraz nadciśnienie.

 

Praca za granicą od zaraz
Nr referencyjny: NIEM_177A

Obowiązki:

Głównymi obowiązkami będzie pomoc podopiecznym przy czynnościach higienicznych, zmianie pielucho – majtek, ubieraniu i rozbieraniu. Dodatkowo przygotowywanie posiłków, pranie i prasowanie, robienie zakupów oraz sprzątanie domu. Opiekunka będzie również wozić swoich podopiecznych samochodem.

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy:

- komunikatywnej znajomości języka

- miłego usposobienia i cierpliwości

- zaangażowania w pracę, doświadczenia

- czynnego prawa jazdy

Oferujemy:

- ubezpieczenie

- odprowadzane składki ZUS

- wyżywienie i zakwaterowanie

- przejazd do i z Niemiec

- wysokie zarobki

 

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5666 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 107652 ofert pracy. Sprawdź!