Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Praca dla osób z doświadczeniem w opiece

Gowork.pl

-

2017-09-17

Praca dla osób z doświadczeniem w opiece

Nasz podopieczny:

Nasz podopieczny: Pan Hartmut, 85 lat.

Starszy Pan jest w całkiem dobrej kondycji fizycznej, może się sam poruszać. Jednak ma lekką depresję i kłopoty z pamięcią. Choruje na demencję, niewydolność serca oraz cukrzycę. W obowiązkach nad podopiecznym pomaga rodzina.

Obowiązki:

Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić dom, przygotowywać posiłki oraz zajmować się robieniem zakupów. Do obowiązków związanych z podopiecznym  należeć będzie opieka w nocy, ubieranie oraz rozbieranie.Wymagania:

- oczekujemy komunikatywnej znajomości języka

- doświadczenia w opiece nad osobami starszymi

- empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę

- prawo jazdyOferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1150 euro netto.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5404 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 107652 ofert pracy. Sprawdź!